Zagęszczanie ultradźwiękowe

Jeśli doświadczasz wypadania włosów, prawdopodobnie znasz dużą liczbę dostępnych na rynku zabiegów na wypadanie włosów, które twierdzą, że odrastają. Niektóre zabiegi zagęszczające ultradźwiękowo włosy mogą pomóc przywrócić wypadanie włosów, podczas gdy inne mają szkodliwe skutki uboczne lub składniki, które podrażniają skórę głowy, powodując łupież, suchość skóry głowy lub reakcje alergiczne.

Czy istnieje takie leczenie przeciw wypadaniu włosów, które jest wolne od narkotyków, które faktycznie odrasta włosy bez wszystkich szkodliwych skutków ubocznych? Laseroterapia i zagęszczanie ultradźwiękowe niskiego poziomu stały się popularne w gabinetach medycznych, klinikach zajmujących się odbudową włosów i salonach fryzjerskich, aby promować wzrost włosów u osób doświadczających wypadania włosów, szczególnie u osób z łysieniem androgenetycznym.

Co to jest łysienie androgenowe?
Łysienie androgenowe to postępujący rodzaj wypadania włosów, który wpływa na koronę, przód, linię włosów i obszary skroniowe skóry głowy. Z czasem mieszki włosowe wytwarzają cienkie, cienkie, jasne włosy. Te cienkie, jasne włosy nazywane są włoskami kosmków. Stają się cienkie z powodu procesu zwanego miniaturyzacją. Podczas procesu miniaturyzacji normalne, zdrowe włosy dławią się dihydrotestosteronem znanym również jako DHT. DHT skraca cykl wzrostu włosów, tworząc cienkie włosy z fakturą. Z czasem mieszki włosowe dotknięte Dihydrotestosteronem mogą się zamykać, a skóra głowy staje się zauważalna. Jedną z korzyści terapii światłem laserem jest zagęszczanie ultradźwiękowe i odwrócenie miniaturyzacji, dzięki czemu włosy odrastają pełniej i zdrowiej z mieszków włosowych. Zanim omówimy zalety laseroterapii powodującej zagęszczanie ultradźwiękowe na niskim poziomie, określmy, co to jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 5 =