Projektowanie stron Trójmiasto

Projektowanie stron Trójmiasto to Twoje hobby? Poznaj kilka zasad, które powinieneś stosować, aby Twoje projekty były spójne, nowoczesne i wspięły Cię na wyższy poziom Twojej kariery jako projektanta stron internetowych w Trójmieście.

Rozpocznij każdy projekt bez koloru. Wielki projektant powiedział mi kiedyś, że jeśli twój projekt działa w czerni i bieli, będzie miał nieskazitelny kolor. Może nie zawsze tak jest, ale jest to świetny punkt wyjścia. Projektowanie stron Trójmiasto zawsze zaczynaj w czerni i bieli, możesz zobaczyć, gdzie elementy się kontrastują i jak się ze sobą bawią. Pozbyłeś się wszelkich emocjonalnych skojarzeń z kolorem lub ruchem oczu, które się z tego powodu zdarzają. Ta najprostsza forma projektu da ci wyobrażenie, czy coś działa jako koncepcja, zanim przejdziesz do jej finalizacji.

Naucz się kochać czcionki Google!
Jak nauczyć się projektowania stron internetowych? Google Fonts to twój przyjaciel w tym temacie, ponieważ oferuje darmowe fonty. Niezależnie od tego, co sądzisz o Google, ważna jest możliwość przeglądania, sortowania i wybierania krojów pisma, o których wiesz, że będą działać przy projektowaniu witryn. Nie musisz myśleć o licencjonowaniu, czy kroje pisma są zgodne z określonymi przeglądarkami, czy nie. Ograniczeniem jest to, że masz tylko to, co jest w bibliotece czcionek Google do pracy. Ale jeśli spróbujesz, możesz znaleźć coś, co pasuje do prawie każdego projektu nad którym pracujesz jako projektant stron Trójmiasto. Na dłuższą metę zaoszczędzisz dużo czasu.

Wybierz oddzielnie zestaw interfejsu użytkownika. Pobierz interfejs użytkownika lub zestaw ikon i rozdziel go. Tak jak możesz sprawdzić kod strony internetowej, spójrz, jak budowane są elementy projektu dla sieci. Zwróć uwagę na skalę i siatkę, spójrz na mieszanki kolorów i sposób organizacji plików w programach graficznych, które powinieneś znać jeśli zajmuje Cię projektowanie stron Trójmiasto. Poszukaj zestawu do pobrania, który zawiera elementy w wielu formatach dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. (Pobranie kilku plików JPEG nie będzie Ci tak dobrze służyć). Następnie spróbuj zbudować lub dostosować własny element lub dwa. Stosując powyższe porady rozwiń swoje skrzydła w dziedzinie jaką jest projektowanie stron Trójmiasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − 6 =