Zabawki hurt Gdynia

Dlaczego ważne jest kupowanie zabawek dla dzieci ze znakami bezpieczeństwa CE? Dostawcy zabawek w Polsce podlegają regulacjom przepisów w sprawie bezpieczeństwa (bezpieczeństwa) z 2011 r., co oznacza, że ​​wszelkie sprzedawane zabawki powinny posiadać znak bezpieczeństwa CE. Ten znak bezpieczeństwa stanowi gwarancję, że kupowana zabawka jest bezpieczna i spełnia wymagania określone w odniesieniu do sprzedaży zabawek w Polsce i Unii Europejskiej. Jeśli zabawki, które lubisz, nie mają znaku CE, warto rozejrzeć się i znaleźć podobne zabawki hurt Gdynia.

O bezpieczeństwie zabawek- Wiele norm ma zastosowanie do bezpieczeństwa zabawek, a wszelkie zabawki elektryczne powinny również spełniać normy bezpieczeństwa elektrycznego. Normy zabawkowe EN71 obowiązują w całej UE od 1990 r. Normy te obejmują zabawki dla dzieci w wieku do 14 lat i dostarczą wskazówek dotyczących odpowiednich przedziałów wiekowych dla zabawek oraz wszelkich niezbędnych ostrzeżeń dla zabawek, które nie są odpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niektóre aspekty tego prawodawstwa obejmują oznaczenia toksyczności, łatwopalności i bezpieczeństwa.

Producenci zabawek hurt Gdynia, którzy nie spełniają tych zasadniczych kryteriów, mogą być winni przestępstw i mogą zostać nałożone grzywny lub kary więzienia, a zabawki zostaną wycofane ze sprzedaży w całej UE. Niektóre zabawki są wyłączone z tego ustawodawstwa i obejmują one:
– Ozdoby świąteczne
– Biżuteria dla dzieci
– Zabawki i sprzęt sportowy.

Jednak nawet wykluczone zabawki hurt Gdynia nadal muszą spełniać wszystkie wymogi brytyjskich przepisów bezpieczeństwa konsumentów, takie jak Ustawa o ochronie konsumentów. Niektóre z tych zasadniczych wymagań testowych obejmują:
– łatwopalność
– Elementy elektryczne i właściwości
– Wszelkie właściwości chemiczne
– Zgodność z zasadami higieny.

Co powinieneś zrobić, jeśli uważasz, że jakakolwiek zabawka jest niebezpieczna? Jeśli kupiłeś zabawkę dla dziecka, która Twoim zdaniem narusza przepisy bezpieczeństwa zabawek lub spowodowała obrażenia dziecka, możesz skontaktować się z biurem ds. Standardów handlowych w celu zgłoszenia swoich obaw. Przeprowadzą testy zabawki i mogą w razie potrzeby zapewnić jej niezwłoczne wycofanie ze sprzedaży. Sklep internetowy oferujący zabawki hurt Gdynia to wyspecjalizowani dostawcy hurtowych zabawek, prezentów na imprezy, ozdób i pudełek z żywnością dla dzieci. Zaopatrujemy wszystkie placówki edukacyjne, atrakcje turystyczne i różnorodne sklepy z zabawkami w mieście Gdynia i w całej Polsce. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane pod kątem odpowiednich testów i posiadają znak CE, jeśli dotyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × three =