Pokoje Karwia nad morzem i inne nieruchomości

Decydowanie się na wynajem mieszkania, pokoi Karwia nad morzem na dłuższy okres – nawet w przypadku zadeklarowanego, stałego miejsca zamieszkania – to w wielu krajach Europy standard. Jednak w przypadku Polski trendy kształtują się zupełnie inaczej. Według danych przedstawionych w badaniach Eurostatu aż 83,5 proc. Polacy posiadają nieruchomości. Wskaźnik w naszym kraju jest jednym z najwyższych w całej Unii Europejskiej. Większość Polaków dąży także do posiadania własnego majątku. Zachowania konsumenckie nie są jednak w większości podyktowane preferencjami, lecz koniecznością i przekonaniem, że zakup się opłaca. Polacy zdecydowanie wolą mieszkać na własną rękę i spłacać raty kredytu, niż wynajmować i latami przelewać pieniądze na konto właściciela mieszkania.

– Przy obecnym poziomie inflacji i kosztach kredytu zdecydowanie bardziej warto kupić własne pieniądze, niż je wynajmować. Zakup obejmujący pokoje Karwia nad morzem ma też większy sens, szczególnie jeśli zależy nam na konkretnej lokalizacji, gdzie nie pojawi się zbyt wiele nowych ofert nieruchomości. Ponadto ceny nieruchomości (zwłaszcza premium) powinny rosnąć równomiernie i systematycznie. Dlatego warto kupić już dziś, bo jutro będzie drożej – komentuje Rafał Lewandowski, Partner w Lions Estate.

Pomimo konieczności zaciągnięcia kredytu i wieloletniej współpracy z bankiem, zakup własnego mieszkania mającego pokoje Karwia nad morzem ma niewątpliwą zaletę. Pozwala decydować o sobie bez konieczności każdorazowej konsultacji z właścicielem mieszkania (jak w przypadku mieszkania wynajmowanego), zapewnia stabilizację i komfort życia. To także doskonała inwestycja w pokoje Karwia nad morzem i ważny składnik majątku osobistego, który możemy wykorzystać lub – w przyszłości – odziedziczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × 5 =