Profesjonalne ocieplanie natryskowe Puck, Lębork, Tczew

Izolacja otwartokomórkowa poprzez ocieplanie natryskowe Puck, Lębork, Tczew obejmuje takie produkty, jak izolacja z wełny mineralnej i owczej. Izolatory ze spienionego polistyrenu (EPS) są technicznie zamkniętymi komórkami w swojej strukturze, ale ich działanie jest zbliżone do materiału otwartokomórkowego ze względu na połączenie w strukturze kieszeni powietrznych otaczających dmuchane kulki komórkowe, które są istotą ich składu.

Wejdź na stronę ww firmy Eko Dom Termoizolacje, wykonującą ocieplanie natryskowe Puck, Lębork, Tczew i sprawdź obraz rdzenia – typowego produktu z wełny szklanej, na który nałożona jest reprezentacja milionów milionów (na metr kwadratowy) kieszeni powietrznych „otwartokomórkowych”, które powstają podczas produkcji. W tym samym czasie, gdy proces produkcji wtłacza powietrze do rdzenia włókien szklanych, wcześniej wprowadzony środek wiążący jest aktywowany, aby utworzyć matrycę łączącą kompozycję. Powoduje to „naprężenie sprężyny”, które jest związane z izolacją z wełny mineralnej, pozwalając jej odzyskać swój kształt i grubość po ściśnięciu. Otwarta komórkowa natura matrycy pozwoli na migrację powietrza przez jej rdzeń, ale trasa jest kręta, więc utrata ciepła z powodu konwekcji jest minimalna.

Zasada działania ocieplania natryskowego Puck, Lębork, Tczew polega na tworzeniu się tak małych kieszeni powietrznych, że ruch powietrza zostaje wirtualnie, ale nie całkowicie zatrzymany. Materiał będzie w stanie wypromieniowywać tylko ciepło, które jest w stanie zaabsorbować. Nici szklane i ich spoiwo są słabymi przewodnikami ciepła, więc utratę ciepła przez promieniowanie uważa się za nieistotną. Suche powietrze jest dobrym gazem izolacyjnym. Tak więc w przypadku produktów o otwartych komórkach, jeśli można zapobiec zanieczyszczeniu powietrza rdzenia przez parę wodną (stosując bariery paroizolacyjne), bardzo małe kieszenie powietrzne znacznie ograniczą ruch powietrza i ocieplanie natryskowe Puck, Lębork, Tczew przyniesie zamierzony efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × two =