Jak zagospodarować kwatery Dąbki na wynajem?

Oprzyj się pokusie, aby położyć swoją piękną kolekcję lalek na komodzie lub wypełnić szafę ubraniami poza sezonem. W pokoju gościnnym, w którym wynajmujesz kwatery Dąbki, mniej oznacza więcej – więcej przestrzeni, więcej wygody i więcej gościnności. Pozbądź się wszystkiego, czego nie znajdziesz w pokoju hotelowym. Trzymaj w pokoju tylko najbardziej przydatne przedmioty, takie jak zegar i kalendarz. Upewnij się, że jest wygodne miejsce do siedzenia Niektóre osoby nie czują się komfortowo siedząc na łóżku i Twoi goście nie powinni tego robić. Umieść tapicerowany fotel lub krzesło boczne w pokoju ze stołem i lampą w pobliżu.

Jednym z największych błędów w wystroju kwater w Dąbkach jest sytuacja, w której ładny pokój nie ma światła do czytania. Zawsze pomocne jest kontrolowanie światła w pobliżu łóżka, aby gość nie musiał się kręcić w ciemności tylko po to, aby włączyć światło. Jeśli nic więcej, zapewnij dobre światło do czytania w pobliżu krzesła lub nad łóżkiem. Świetne byłoby inne urządzenie lub lampa przy biurku. Pomocne jest małe nocne światło, a oświetlone lusterko do makijażu to prawdziwy luksus.

Chcesz wynajmować kwatery Dąbki? Oczyść szafę! Jeśli twój pokój gościnny dzieli przestrzeń z domowym biurem, wyczyść przynajmniej jedną lub dwie stopy wolnej przestrzeni w szafie. Lub kup niedrogi haczyk nad drzwiami, który pomieści ubrania wiszące. Nie zapomnij o zapasie od sześciu do ośmiu wieszaków. Prosty haczyk na ścianie lub za drzwiami szafy może pomieścić szlafrok, płaszcz lub torebkę. Chcesz wiedzieć jak wyglądają kwatery Dąbki? Zajrzyj na stronę ośrodka wypoczynkowego Astoria Dąbki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + three =