Solidne bramy garażowe Gdańsk od Beditom

Większość bram garażowych z firmy z Gdańska jest standardowo podwójnie ocieplona, ​​a panele wypełnione są pianką izolacyjną o grubości od 42 mm do 67 mm. Sekcje te są zwykle wykonane ze stali ocynkowanej w celu zapewnienia wytrzymałości i długowieczności.

Wydajna i efektowna konstrukcja, jaką mają bramy garażowe Gdańsk, zapewnia wytrzymałość i stabilność niemożliwą w przypadku innych bram, nawet w rozmiarach większych niż normalne. W rezultacie dzięki bramie segmentowej można pomieścić znacznie większe
otwory w garażu.

Poznaj rozwiązania od firmy Beditom, które pozwolą oszczędzić miejsce w garażu:
Bramy garażowe Gdańsk otwierają się i zamykają pionowo, co oznacza, że ​​można wykorzystać przestrzeń wokół otworu. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku krótszych garaży lub podjazdów, umożliwiając parkowanie pojazdów przy drzwiach bez potrzeby „odchylania się” podczas otwierania drzwi. Panele drzwi wyginają się w górę nad otworem, a następnie z powrotem do nadproża garażu. Po zamontowaniu i dokładnym określeniu, w przeciwieństwie do innych typów bram garażowych z Gdańska, segment może zaoferować pełną wysokość i szerokość przejazdu. Jest to idealne rozwiązanie dla garaży, które wymagają dużego dostępu do pojazdu lub mają ograniczone wymiary na bramy garażowe Gdańsk .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − six =