Szafy sterownicze i wiele więcej – poznaj ofertę firmy Cim-el

W firmie Cim-el oferujemy szeroką gamę produktów takich jak szafy sterownicze, aby spełnić wymagania specyficzne dla przemysłowych paneli sterowania. Niezależnie od tego, czy Twoja firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu szaf sterowniczych innych firm, oferuje rozwiązania sterowania przemysłowego w ramach szerszej usługi integracji systemów, lub produkuje i montuje panele sterowania we własnym zakresie jako część większego wyposażenia przemysłowego, możemy zapewnić jeden -stop rozwiązanie dla wymagań szaf sterowniczych.

Oferta naszej firmy obejmuje zaciski i złącza, opaski kablowe do identyfikacji kabli, rurki termokurczliwe, szafy sterownicze i etykiety panelowe. W ofercie mamy również przyciski i przełączniki, przekaźniki wtykowe, filtry jedno- i 3-fazowe EMI, styczniki, produkty łączności oraz przełączniki przemysłowe, a także złącza zasilania i sygnałów CPC oraz listwy zaciskowe na szynę.

Czy podszedłeś kiedyś do szafy sterowniczej lub panelu, zajrzałeś do środka i zadałeś sobie pytanie: „Zastanawiam się, kto zrobił takie piękne szafy?” Nadmiar drutu zwinięty w górę w szafce, źle oznakowane przewody i komponenty lub wadliwe zakończenie przewodów z powodu złych końcówek zaciskowych mogą przyczynić się do tego, że skrzynka bardziej przypomina ptasie gniazdo drutów niż profesjonalnie okablowaną szafkę lub panel sterujący. W naszej firmie – Cim-el – mamy szeroką gamę produktów do zarządzania przewodami, które pomagają uzyskać „kontrolę” nad naszą szafą sterowniczą.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × four =