Żaluzje i rolety dzień noc

Rolety dzień noc, zwane również roletami przeciwsłonecznymi, to połączenie najlepszych funkcji, których można oczekiwać od żaluzji. Są podobne do podwójnych żaluzji, tj. mają dwa różne odcienie, w których możesz zablokować promienie słoneczne jednym odcieniem, jednocześnie rozpraszając promienie, aby zatrzymać pewną ilość naturalnego światła w środku z drugim. Innymi słowy, łączą zalety zarówno materiałów filtrujących światło, jak i zaciemniających, aby zapewnić najwyższą satysfakcję podczas relaksu w domu lub z przyjaciółmi.

Rolety dzień noc nadają wyjątkową mieszankę wyrafinowania i entuzjazmu, które wnoszą do wnętrz nieznaną dotąd iskrę. W sklepie Perfecta rolety dzień noc to jeden z najlepiej sprzedających się zabiegów okiennych, który zyskuje na popularności tylko dzięki skutecznym przekazom ustnym i ich zbawczym właściwościom. Łącząc dwie tkaniny o strukturze plastra miodu w jedną, składają się z szyny górnej, środkowej i dolnej.

Rolety dzień noc są dostępne w tak różnych kolorach, jak biały i beżowe. Górna część kloszy składa się z materiału pochłaniającego dźwięk i filtrującego światło, a dolna tkanina z tkaniny zaciemniającej dla zachowania prywatności. Dostępne w przystępnej cenie, te odcienie są dość łatwe w instalacji i nie stanowią zagrożenia dla dzieci i zwierząt domowych dzięki ich funkcji bezprzewodowej. Rolety dzień noc można również łatwo wyczyścić za pomocą odkurzacza lub szczotki z piór, co czyni je idealnymi do każdego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen + ten =