Gdzie znajdę serwis telefonów Warszawa?

Naprawianie potłuczonego szkła ekranowego przez serwis telefonów Warszawa może być bardzo kosztownym projektem. Znalezienie sprzedawcy, który zmieni szybę, nie stanowi problemu, ale cena, którą pobierają, jest naprawdę zbyt duża dla pracy i części zamiennych. Oto, jak to zrobić samodzielnie, dzięki czemu kosztuje on ułamek ceny, które zechce serwis telefonów Warszawa ORAZ przeważnie można to zrobić w ciągu 15 minut.

Telefonem, który to udowodnił, jest Nokia Lumia 625 mojej żony. Ekran w tym bardzo łatwo pęka. Mój 3-letni syn upuścił go na podłogę z wysokości około 30 cm i po prostu pękł. Głównym powodem serwisowania telefonów Warszawa jest to, że szkło przechodzi nad plastikową krawędzią telefonu, więc nic nie chroni szkła. Najpierw pierwsza rzecz. Gdzie dostanę szklankę na telefon? Tutaj w Warszawie wymiana ekranu (z wykonaną pracą) kosztuje 100 złotych, a cena za samo szkło wynosi 44 złote. Cóż, to nie jest tanie w żaden sposób w porównaniu do ceny telefonu (było około 195 złote przy zakupie).

Cóż, myślę, że nadszedł czas, aby sprawdzić, co aukcje internetowe mają do zaoferowania. Znalazłem … Dokładnie to samo szkło sprzedane tutaj za 44 złotych kosztuje w serwisie internetowych 9 złotych i to jest tanie, znacznie tańsze niż serwis telefonów Warszawa. Przy zamawianiu zamiennika upewnij się, że jest to dokładnie ta sama część. W porządku. Teraz mamy zapasowe szkło. Naprawdę nie potrzebujesz zbyt wielu narzędzi. Będziesz potrzebował śrubokręta (zamówione szkło było w środku za darmo !!) i 100% plastikowej karty do gry lub czegoś równie cienkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen + 13 =